Ana Sayfa

Telefon Sipariş:0 232 4646054
Cep:0532 3527507 Faks/Tel: 4646053
Adres : 1381 Sok.23/C Alsancak İzmir
Mail : tulip@tulipcicek.com

 

Biz Kimiz / Servis Bölgeleri / Fiyat Aralığında Ara / Güvenli Ödeme / Sipariş Kabul Şartları / Bize Yazın
Organizasyon, Düğün, Nikah, Ev ve Mekan Süsleme / Sipariş Takibi

 

Kategoriler

Aranjmanlar

Buketler

Çelenkler

Hediye

Orkide

Pasta&Çiçek

Sepetler

En Çok Satanlar

Tüm Kategorilerİnterflora Üyesi, olarak tüm Türkiye ve Dünyaya çiçek teslimatı yapıyoruz.

 

Güvenli Ödeme

Güvenli Kredi kartı ödemeleri için Garanti Bankasının Sanal Pos Sistemini kullanmaktayız. Ayrıca kredi kartı dışındada ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.

Kabul edilen Ödeme seçenekleri
  • Kredi Kartı : Garanti Bankasının alt yapısı ile güvenilir web sayfalarından oluşan kredi kartı ödeme sistemi. Kredi kartını internet üzerinde kullanmak, Lokantada veya benzeri yerlerde kredi kartını kullanmaktan daha emniyetlidir. Kart numaranız tarafımızdan kayıt yapılmaz ve direk olarak banka bilgisayarına aktarılır.
  • Faks ile kredi kartı bilgisi; Internet üzerinden kesinlikle kredi kartımı kullanmam diyenlerdenseniz, sipariş/hizmet istek formumuzu(çiçek siparişlerinin son ödeme sayfası içindeki seçeneklerde bulabilirsiniz) yazıcınızdan alıp üzerine kredi kart bilgilerinizi yazarak bize fakslayın. Faks ile gelen bilgiler, iki faks modemi arasında gerçekleştiği için pratik olmamakla beraber güvenilir bir yöntemdir. Şirketimizde özel odada bulunan faks makinesinin yanına sadece yetkili personelimiz girebilmektedir.
  • Yurt içinde hesabınız varsa Internet üzerinden havale veya EFT yöntemini kullanabilirsiniz.


Kullanım
seçenekleri için kutuya tıklayın

 


Organizasyon

düğün, nikah, kokteyl, davet, kongre organizasyonu, Şirket açılışı ve kuruluş yıldönümü organizasyonu, ev & mekan süsleme

 

Fiyat Aralığında Ara

 

 

 
 
 

Resimlerini gördüğünüz tüm ürünler tarafımızdan hazırlanmıştır. Sipariş takibinde teslim alan ve teslim saatini bulabilirsiniz.

 

Siteyi hazırlayana ulaşmak için tıklayın.