Ana Sayfa

Telefon Sipariş:0 232 4646054
Cep:0532 3527507 Faks/Tel: 4646053
Adres : 1381 Sok.23/C Alsancak İzmir
Mail : tulip@tulipcicek.com

 

Biz Kimiz / Servis Bölgeleri / Fiyat Aralığında Ara / Güvenli Ödeme / Sipariş Kabul Şartları / Bize Yazın
Organizasyon, Düğün, Nikah, Ev ve Mekan Süsleme / Sipariş Takibi

 

Kategoriler

Aranjmanlar

Buketler

Çelenkler

Hediye

Orkide

Pasta&Çiçek

Sepetler

En Çok Satanlar

Tüm Kategorilerİnterflora Üyesi, olarak tüm Türkiye ve Dünyaya çiçek teslimatı yapıyoruz.

 

Sipariş Kabul Şartları

Zamanında ve istediğiniz standartta çiçeğinizi teslim etmek birincil amacımızdır. Siparişinizi en iyi kalite ile, zamanında ve doğru olarak yerine ulaştırmamız için sipariş koşullarımız aşağıda belirtilmektedir.

 • Firmamızın siparişinizi kabul ederek teslimatı gerçekleştirmesi için aşağıdaki şartların sağlanması gereklidir, bunlardan birinin eksik olmasi durumunda siparişiniz kabul edilemiyecek ve teslimat gerçekleşemeyecektir.
  • Sipariş ile ilgili olarak doldurulan zorunlu alanlardaki bütün bilgilerin doğru ve eksiksiz olması
  • Sipariş tutarınızın hesabımıza geçmesi
  • Gerektiğinde belirtilen telefon numarasi ve e-mail adreslerinin ulaşılabilir olmasi
 • Teslim için belirtilen zamanda belirtilen adreste alicinin kendisi bulunmuyorsa, adreste bulunan kişiye teslimat yapılır. (Konutlarda Apartman görevlisi veya apartman yöneticisi veya en yakın komşuya teslimat yapılır. İçeriye ziyaretçi alınmayan kurumlarda (hastane, askeri tesis, üretim yerleri v-b gibi), kapı veya güvenlik görevlilerine teslimat yapılır. İş yerlerinde iş arkadaşlarına teslimat yapılır.
 • Adres bulunamıyorsa sipariş veren ile temasa geçilir. Kişi veya adresin bulunamaması durumunda teslimat gecikmeli olarak yapilabilir.
 • Teslimatı yapılacak sipariş, bizzat tarafımızdan servis yapılıyor ise (Bakınız Servis Bölgeleri), siparişlerin alındı bilgileri internet üzerinde kayıt yapılarak, müşterinin bu bilgileri takip etmesi mümkündür. Normal zamanlarda teslimat bilgisi, teslimatı takip eden 4 iş-saati içerisinde internet üzerinden bulunabilir. Anneler günü, sevgililer günü, Babalar günü, bayram, yılbaşı vb gibi özel günlerde, bu bilgiler kaydında gecikme olabilir. Sipariş interflora ile başka çiçekçiye aktarılıyor ise, sipariş teslimat fişini internet üzerinde kayıt yapmayı garanti edemiyoruz.
 • Alıcının çiçeği kabul etmemesinden, adresin yanlış olması nedeni ile teslimatın gerçekleştirilememesinden şirketimiz sorumlu değildir.
 • Güvenlikli hosting (SSL) alanı ve Garanti Bankasının ödeme alt yapısı sunucularımıza yüklenerek, kredi kart numarası güvenliği konusunda gereken önlemler titizlikle almistir. Ayrıca gireceğiniz kredi kart numaraları, sistemimize kaydedilmeyip direk olarak Garanti Bankasının bilgisayarlarına aktarılmaktadır.
 • Bir işgünü önceden bildirildiği takdirde sipariş iptali yapılabilir ve tahsil edilen miktar (eğer banka masrafları oluşursa içinden kesilerek) iade edilir. Aksi durumlarda para iadesi sözkonusu degildir. Fiyatlarimiza KDV, dağıtım ve benzeri bütün giderler dahildir.
 • Satış karşılığı olarak ticari belge düzenlenmektedir. Sözkonusu sipariş bir firma tarafindan verildiyse belirtilen fatura bilgileri doğrultusunda fatura düzenlenerek firmaya ulaştırılır. Eger satış fişi düzenleniyorsa, fişler kasamızda tutulmaktadir. Satiş fişini sipariş ref-kodunu belirterek teslim almanız mümkündür.

Kullanım
seçenekleri için kutuya tıklayın

 


Organizasyon

düğün, nikah, kokteyl, davet, kongre organizasyonu, Şirket açılışı ve kuruluş yıldönümü organizasyonu, ev & mekan süsleme

 

Fiyat Aralığında Ara

 

 

 
 
 

Resimlerini gördüğünüz tüm ürünler tarafımızdan hazırlanmıştır. Sipariş takibinde teslim alan ve teslim saatini bulabilirsiniz.

 

Siteyi hazırlayana ulaşmak için tıklayın.